Port X – soukromé využití

Pro soukromé využití nabízíme tří-, pěti- a šestimodulové Porty X.

Port 3

Vstupuje se do předsíňky s vestavěnou šatní skříní, naproti které je technická místnost. Navazuje jídelna s obývacím pokojem, ve kterém je částečně oddělený kuchyňský kout. Na druhé straně objektu se nachází ložnice s prosvětlenou šatnou, za kterou je umístěna koupelna s toaletou. V koupelně je vana a přípojka na pračku. Ve stropě jsou zabudovány dva střešní světlíky. Jeden odvětrává šatnu a druhý kuchyňský prostor. Světelné LED pásky lemují vnitřní hrany světlíků.

Zastavěná plocha 82 m2
Užitná plocha 50,5 m2
Terasa 22,1 m2

Port 5

Prosluněný objekt s francouzskými okny 4+1 o užitné ploše 78 m2 , a prostornou terasou o velikosti 39,9 m2 . Zádveří s vestavěnou šatní skříní, toaleta s oddělenou technickou místností, ve které je vývod na pračku. Přechází v pracovnu a ložnici se šatnou a soukromou koupelnou. V protilehlé části objektu je obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Poslední modul obsahuje dva dětské pokoje s náležící koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Zastavěná plocha 131 m2
Užitná plocha 78 m2
Terasa 39,9 m2

Port 6

Loftový objekt o užitné ploše 92 m2 s otvíravými francouzskými okny na částečně krytou terasu 48,8 m2 . U vstupu je vestavěná šatní skříní, toaleta s oddělenou technickou místností, v které je připraven vývod na pračku. Hala plynule přechází v atypickou koupelnu, kterou podtrhuje volně stojící vana s panoramatickým výhledem do krajiny. Celý segment je pojatý formou Wellness, obsahuje i saunu se sprchou a ochlazujícím bazénkem na terase. Krajní modul skýtá velkou ložnici s objemnou šatnou. V kuchyni je vestavěná lednice, kuchyňská linka s barovým pultem a jídelna. Přepychový obývací pokoj navazuje na poslední modul, který je další dominantou celého objektu – společenská místnost s kruhovým krbem, pracovním koutem a otevřeným prostorem pro Vaše osobní aktivity. Celá boční stěna je osazená knihovnou bez dvířek.

 

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.