Zakázkový design

Podle návrhů absolventů a studentů UMPRUM jsme realizovali některé výtvarné nebo užitkové objekty. Například Koule dle návrhu Milana Housera před hotelem Zlatý lev v Liberci, nebo neformálně pojatý kříž Maxima Velčovského v českobratrském kostele v Hradci Králové. Realizační základnu jsme spolu s Loci vytvořili pro studenta UMPRUM Jaroslava Kozu laureáta ceny Ladislava Sutnara. Podle jeho návrhů jsme vyrobili třípolohové křeslo Kotrmelec, relaxační houpací lehátko Lenoch, barovou miniledničku Kozí vejce. Pracuje se na designu paluby pro naši novou jachtu a dalších návrzích. Recepční pult ve vstupní hale budovy Eurotelu navrhl tento student v rámci práce pro Atelier 8000. Naším příspěvkem byly návrhy technologie výroby těchto dosti netradičních tvarů.

Bohemia sekt – výstavní pult. Realizace v roce 2013.

Recepce a lavice – nové prostory Žižkovské věže, Praha. Realizace v roce 2012.

Vstupní hala sídla PPF – Realizace podle návrhu architektonické kanceláře MIMOLIMIT Barbory Škorpilové. Naše firma navrhla technologii výroby prutů a jejich spojování včetně realizace části jejich výroby.

Recepce firmy 3M Praha – subdodávka dílů pro Interia Znojmo s.r.o.

Recepční pult Ringier

Recepční pult Eurotel

Jaroslav Koza – třípolohové křeslo „Kotrmelec“ a lehátko „Lenoch“

Koule – Koule od sochaře Milana Housera. 

Ukázka několika foto z výroby výše uvedených projektů.

Koule 3,8 m pro objekt sochaře prof. Aleše Veselého.

http://www.metro.cz/fotogalerie-projdete-se-sci-fi-prostory-zizkovskeho-vysilace-pbm-/co-se-deje.aspx?c=A121030_080123_co-se-deje_rab

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.